З Днем Соборності України!
Новорічні знижки!
Учням заборонено відвідувати школи з 8-го по 24-е січня 2021 року
РОЗПОЧАВ РОБОТУ TELEGRAM-БОТ!
Онлайн-тренінг «Використання платформи Е-SCHOOLS в освітньому процесі»
Чи подобається Вам харчування в нашій школі?
Всього 1 людина
Чи подобається Вам навчатися (працювати) в нашій школі?
Всього 3 людини
Як Вам новий сайт?
Всього 42 людини

Вибір підручників

Дата: 11 березня 2019 о 14:45, Оновлено 7 січня о 18:00
Автор: Бойко С. В.

Вибір підручників для 2 класу

Витяг з протоколу №2

засідання педагогічної ради Малобурімської ЗОШ І-ІІІ ступенів

від 05 березня 2019 року

Порядок денний:

1. Про схвалення оригінал – макетів підручників для 2 класу.

І. Слухали: С. В. Бойко – директора школи, яка повідомила, що протягом  25 лютого – 10  березня 2019 року вчитель, який викладатиме у 2 класі, ознайомлювався із рекомендованими підручниками на сайті Інституту модернізації змісту освіти та зробила свій  вибір.

Виступили: Гирич Л. М. – вчитель початкових класів, яка повідомила, що обрала такі підручники для 2 класу:

Українська мова та читання: Г. Сапун, О. Придаток

Математика: А. Заїка

Я досліджую світ: О. Волощенко

Мистецтво: Лємєшева

Виступили: Мороз І. І., вчитель англійської мови, про вибір підручника з англійської мови для 2 класу  - О. Д. Карпюк.

Ухвалили:

Схвалити такі підручники для учнів 2 класу:

1. Українська мова та читання: Г. Сапун, О. Придаток
  2. Математика: А. Заїка
  3. Я досліджую світ: О. Волощенко
  4. Мистецтво: Лємєшева
  5. Англійська мова – О. Д. Карпюк

Голова педради:С. В. Бойко

Секретар:               Н. В. Росенко

Члени педагогічної ради, які здійснили вибір підручників для 2 класу:    Л. М. Гирич, І. І. Мороз

Вибір підручників для 3 класу

Витяг з протоколу №5 засідання педагогічної ради вчителів Малобурімської ЗОШ І-ІІІ ступенів

від 04 березня 2020 року

Присутні:вчителі школи

Відсутні: Левдер О. Г .(по хворобі), Пустова Т. М., курсова підготовка

Порядок денний 2. Про вибір підручників для учнів 3 класу.

ІІ. Слухали: С. В. Бойко – директора школи, яка повідомила, що протягом 24 лютого – 12 березня 2020 року Гирич Л. М., яка викладатиме у 3 класі, ознайомлювалися із рекомендованими підручниками на сайті Інституту модернізації змісту освіти та зробила свій вибір.

Виступили: Гирич Л. М., вчитель початкових класів, яка повідомила про результати вибору підручників для 3 класу. Мороз І. І., вчитель англійської мови, яка повідомила про результати вибору підручника для 3 класу з англійської мови.

Ухвалили: 1. Обрати такі підручники для учнів 3класу: Англійська мова – Карпюк О. Д. Альтернатива: Будна Т. Б, Губарєва С. С., Герберт Пухта, Г. К. Мітчелл. Математика – Заїка М. А, Тарнавська С.С. Альтернатива: Гісь О. М., Скворцова С. О, Листопад Н. П. Мистецтво – Лємешева Н. А. Альтернатива: Рубля Т. Є, Масол Л. М. Українська мова та читання – Сапун Г. М Альтернатива: Вашуленко М. С., Большакова І. О., Іщенко О. Л. Я досліджую світ – Волощенко О. В. Альтернатива: Гільберг Т. Г., Воронцова Т. В.

Голова педради: С. В. Бойко

Секретар: Н. В. Росенко

Учителі, які безпосередньо здійснювали вибір підручників: Л. М. Гирич, І. І. Мороз

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.