Раді Вас вітати на сайті нашої школи!

Наша школа - це Школа екологічного розвитку

Науково - методична проблема роботи школи: Формування життєвих компетентностей учнів з метою розвитку конкурентноспроможної особистості

Науково -  методична проблема виховної роботи: Формування ключових компетентнцій учнівської молоді у виховному просторі сучасного навчального закладу

28 лютого в спорткомплексі с. Чорнобай відбулися спортивні змагання з плавання на призи олімпійського чемпіона з греблі на байдарках та каноє А. Хіміча. Наш заклад освіти представляла команда у складі Дудки Олега, Макаренка Олександра, Телюк Зоряни. В запеклій боротьбі діти вибороли І командне місце. А Макаренко Олександр ще посів І місце в особистому заліку. Тож перехідний кубок А. Хіміча - знову в нашій школі!

11 березня о 11:56 | Бойко С. В. | немає коментарів

Спортивні команди школи вже взяли участь майже у всіх видах спортивних змагань пліч-о-пліч: волейбол, баскетбол, футзал, черлідинг. Приємно, що команда дівчат у змаганнях з баскетболу вийшла у фінал та зайняла ІІ місце. Також команда хлопців посіла І місце з волейболу та вийшла у фінал. Чудовим спортивним заходом пройшли змагання з черлідингу, на яких наша команда виборола ІІІ місце. Пишаємося вами, наші діти, ви - наша гордість і слава!

11 березня о 11:39 | Бойко С. В. | немає коментарів

«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» – це змагання серед учнів України. З грудня 2023 до червня 2024 року проводитимуть змагання з п’яти видів спорту: баскетбол, волейбол, футзал, спортивне орієнтування та черліденг.