З Днем Соборності України!
Новорічні знижки!
Учням заборонено відвідувати школи з 8-го по 24-е січня 2021 року
РОЗПОЧАВ РОБОТУ TELEGRAM-БОТ!
Онлайн-тренінг «Використання платформи Е-SCHOOLS в освітньому процесі»
Чи подобається Вам харчування в нашій школі?
Всього 1 людина
Чи подобається Вам навчатися (працювати) в нашій школі?
Всього 3 людини
Як Вам новий сайт?
Всього 42 людини

Профорієнтаційна робота

Дата: 21 листопада 2020 о 18:19, Оновлено 7 січня о 19:01
Автор: Бойко С. В.

Інформація щодо вступу в Інститут підготовки юридичних кадрів Служби безпеки України

Інститут підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого оголошує набір абітурієнтів на 1-й курс за денною формою навчання для здобуття освітнього ступеня “бакалавр” за спеціальністю 081 “Право”.

Інститут зацікавлений учнями Вашого закладу освіти, а особливо тими, які мають високі інтелектуальні і морально-ділові якості та стали у минулому чи поточному навчальному році учасниками олімпіад, турнірів районного, міського та всеукраїнського рівнів, конкурсів захисту науково-дослідницьких робіт МАН, учасниками науково-практичних конференцій, конкурсів, тощо.

В порядку взаємодії, передбаченою ст.8 Закону України «Про Службу безпеки України», просимо Вас повідомити Ваших вихованців про початок набору до Інституту на 2021-2022 н.р. та ознайомити їх із листом, який додається до даного повідомлення. Крім того, просимо Вас поширити зазначену інформацію серед батьків Ваших вихованців за допомогою месенджерів, або іншим, зручним для Вас шляхом.  Якщо ваші вихованці мають відповідне бажання та достатній потенціал, вони можуть стати курсантами престижного закладу з підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України.

Просимо Вас повідомити про результат розгляду нашого листа на електронну поштову скриньку vstup.inf@gmail.com у найкоротший термін.

Висловлюємо слова вдячності за Ваш внесок у підготовку та виховання молодого покоління та сподіваємося на подальшу співпрацю.

колектив Інституту

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.